Запрошуємо всіх небайдужих долучитися та підтримати розвиток молодіжної культури, науки і спорту Запорізького регіону
Admin
2 Квітня 2023
30 березня 2023 р. на Вченій раді БДПУ проректоркою з наукової роботи, професоркою Яною Сичіковою було представлено підсумки науково-дослідницької діяльності університету в 2022 році, а також результати рейтингового оцінювання наукової діяльності науково-педагогічних працівників і кафедр Бердянського державного педагогічного університету.
Згідно Положення, рейтингування здійснювалось за п’ятьма показниками: кількісні показники, якісні показники, показники грантової та фінансової ефективності, показники престижу викладача, студентська наука. Тож, презентуємо його результати.
В п’ятірці лідерів-науковців персонального рейтингу:
У трійках лідерів за факультетськими рейтингами наукової діяльності:
ГЕФ – Ігор Лиман, Тетяна Несторенко, Дмитро Каменський;
ФДССО – Ганна Лопатіна, Анастасія Попова, Наталя Цибуляк;
ФППОМ – Алла Крамаренко, Лариса Лісіна, Ольга Попова;
ФФКСЗЛ – Світлана Хатунцева, Наталя Пшенична, Світлана Кара;
В рейтингу кафедр БДПУ:
В рейтингу завідувачів кафедр БДПУ попереду всіх Ігор Лиман, Дмитро Каменський, Алла Крамаренко.
Внутрішні сумісники кафедр БДПУ, які мають високі показники у рейтингу наукової діяльності – Людмила Коваль, Ольга Гуренко, Євгенія Линдіна.
Найкращими серед найкращих молодих науковців, які мають високі показники у рейтингу наукової діяльності БДПУ за результатами рейтингування є Сергій Ковачов, Анастасія Попова, Ганна Мицик, Анастасія Тургенєва, Юлія Тараненко.
За показниками БД Scopus в трійці лідерів – Яна Сичікова, Ігор Богданов, Сергій Ковачов.
За показниками Google Scholar в трійці лідерів – Яна Сичікова, Ганна Алєксєєва, Микола Єфименко.
Щиро вітаємо всіх наших колег зі значними науковими здобутками, пишаємось спільними здобутками, бажаємо наснаги на подальші звершення!
Серед перспективних завдань щодо підвищення ефективності науково-дослідницької діяльності викладачів БДПУ – активізація участі у наукових проєктах міжнародного співробітництва, наукових грантах та конкурсах науково-дослідних робіт і розробок; розширення спектру платних наукових послуг, робіт за госпдоговорами, наукових грантів; підвищення публікаційної активності викладачів у виданнях, які індексуються наукометричними базами “Scopus” та/або “Web of Science”; забезпечення наукового співробітництва з дослідниками інших країн для публікації статей та виконання спільних наукових проєктів; активне залучення аспірантів, молодих учених БДПУ до співавторства в наукових працях, опублікованих у виданнях, які індексуються наукометричними базами “Scopus” та/або “Web of Science”; розробка стратегічного плану підвищення позицій БДПУ в рейтингах, зокрема «ТОП-200 Україна», Консолідованому рейтингу ЗВО України, Рейтингу за показниками Scopus, Webometrics тощо.
Тож, багато планів і також спільної роботи попереду – заради спільної Перемоги, для подальшого розвитку та повоєнного відновлення рідного Бердянського державного педагогічного університету, міста Бердянська, нашої України! БДПУ – це Україна!
За матеріалами наукового відділу БДПУ
В межах соціально-виховної виробничої практики здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої…
30 Квітня 2025
У межах дводенного вебінару “Gender dimension in research and innovation”…
30 Квітня 2025
Гостьові лекції з освітньої компоненти «Логоритміка та ігри в логопедичній…
29 Квітня 2025
23 квітня 2025 року декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної…
29 Квітня 2025