Про спілкування журналістів із полковником та що із цього вийшло

Image

Vlad Nedilko,

27 Листопада 2024

Кафедра української мови та журналістики
журналістика
СГФ

Залучення здобувачів вищої освіти спеціальності 061 Журналістика до різноманітних вебінарів, організованих установами та комісіями, що провадять свою діяльність в руслі майбутньої для студентів професійної діяльності, має чимало переваг для учасників таких заходів. Це унікальна можливість отримати доступ до актуальної інформації з перших вуст про сучасні тренди в журналістиці, нові технології, інструменти та підходи до роботи. Такі заходи надають практичні знання, оскільки спікери діляться реальними прикладами з власного досвіду, що допомагає студентам зрозуміти аспекти професії, її виклики та перспективи. Такі елементи неформальної освіти також мотивують до професійного розвитку через усвідомлення можливих напрямів для самореалізації.

Кафедра української мови та журналістики Бердянського державного педагогічного університету завжди намагається долучати здобувачів вищої освіти  спеціальності 061 Журналістика до більшості заходів, організованих та проведених Комісією з журналістської етики, із якою підписано меморандум про співпрацю, оскільки це насамперед закріплення отриманих на парах знань, а також їх поглиблення через переймання досвіду кращих.

26 листопада об 11:00 доцентки кафедри української мови та журналістики Наталія Рула та Анжеліка Шульженко разом із студентами були запрошені на онлайн-подію «Полковникові багато пишуть: Сергій Череватий про виклики керування державним інформаційним медіа». Модерував захід Андрій Куликов, голова Комісії з журналістської етики. Спікер, відомий журналіст, кандидат політичних наук, полковник та генеральний директор інформаційного агентства «Укрінформ», Сергій Череватий розповів багато цікавого й корисного. Від початку повномасштабного вторгнення він був заступником із комунікацій командування оперативно-стратегічного угруповання «Хортиця» та організував у Києві Інформаційний штаб, виконував обов’язки речника Східного угруповання військ ЗСУ, а з 30 квітня 2024 року очолює кафедру військової журналістики Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

Захід був проведений на платформі Zoom та був присвячений питанням щодо керування державними інформаційними медіа. Під час вебінару гості переконалися, що саме державні інформаційні медіа забезпечують високу якість поданої інформації та несуть відповідальність за неї перед суспільством, особливо в умовах війни. На заході були присутні, окрім професійних медійників, студенти та викладачі різних університетів. Віталася активна участь гостей в обговоренні різних тем. Пан Сергій жваво відповідав на запитання, що лунали в онлайн-аудиторії, а також були задані через чат та соціальні мережі, коментував своє ставлення до різних журналістів, телеканалів, зокрема «Еспресо» та марафону «Єдині новини», ділився власним баченням щодо необхідності пропаганди в українському інформаційному просторі, дотримання й зміни журналістських стандартів, радіомовлення тощо. Усі присутні отримали задоволення від спілкування та корисні поради від спікера заходу.

Нагадаємо, що «Укрінформ» є національним інформаційним агентством України, що функціює з 1918 року, джерелом інформації про політичне, економічне, соціальне, наукове, культурне, суспільне життя в Україні та за кордоном. Сьогодні агентство має найбільшу мережу регіональних і закордонних корпунктів, зокрема в кожному регіоні України та в 11 країнах світу: США, Канаді, Німеччині, Австрії, Бельгії, Нідерландах, Франції, Польщі, Латвії, Туреччині, Китаї. Новини виходять українською, російською, англійською, німецькою, іспанською, французькою, японською та польською мовами. Читайте перевірену та достовірну інформацію, довіряйте кращим!

Данило Пейчев,

здобувач спеціальності 061 Журналістика,

Наталія Рула,

доцентка кафедри української мови та журналістики

Б231 Соціальна робота та практична психологія

Викладачі

Педагогічні інновації

Б231 Соціальна робота та практична психологія

Викладачі

Педагогічні інновації

Робота з дітьми та молоддю та обмін досвідом в межах соціально-виховної практики

В межах соціально-виховної виробничої практики здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої…

30 Квітня 2025

Детальніше

Наука

Викладачі

Гендерна рівність

Наука

Викладачі

Гендерна рівність

Три голоси про гендер у науці: науковці БДПУ на вебінарі про гендерний вимір інновацій

У межах дводенного вебінару “Gender dimension in research and innovation”…

30 Квітня 2025

Детальніше

Б016 Логопедія. Спеціальна психологія

Гостьові лекції

Б016 Логопедія. Спеціальна психологія

Гостьові лекції

Логоритміка - практичний досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

Гостьові лекції з освітньої компоненти «Логоритміка та ігри в логопедичній…

29 Квітня 2025

Детальніше

Гостьові лекції

Викладачі

Б016 Логопедія. Спеціальна психологія

Гостьові лекції

Викладачі

Б016 Логопедія. Спеціальна психологія

Гостьова лекція як простір для обміну ідеями та досвідом

23 квітня 2025 року декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної…

29 Квітня 2025

Детальніше