ІХ Міжнародна наукова конференція щодо забезпечення якості життя в глобалізованому світі

Image

Vlad Nedilko,

28 Листопада 2024

Кафедра економіки, менеджменту та фінансів
СГФ

13-14 листопада 2024 року на базі Академії прикладних наук – Вища школа управління і адміністрації в Ополє (Польща) проходила ІХ Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі». Постійним співорганізатором конференції є Бердянський державний педагогічний університет, для якого Академія прикладних наук – Вища школа управління і адміністрації в Ополє є багаторічним партнером.

В цьому році до участі були залучені викладачі і студенти, науковці і практики з Польщі, Словаччини, Литви, України. Форум було проведено у змішаному форматі. Також партнерами і співорганізаторами цього форуму стали Братиславський університет економіки і менеджменту (Словаччина), Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» (Україна), Інститут дослідження просторового розвитку (Україна), Інститут Союзу вчених Литви (Литва), Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького (Україна), Сілезька академія (Польща), Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка (Україна).

Роботу конференції розпочав д-р Тадеуш Покуса – перший проректор з наукової роботи, Академія прикладних наук – Вища школа управління і адміністрації в Ополє, Польща, який підкреслив актуальність обговорення проблем якості життя людей у сьогоднішній час – час серйозних викликів і турбуленцій у Європі та світі. З вітальними словами також виступили: проф. Андрій Красножон – ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», проф. Даліус Серафінас – Голова Наукового Товариства Литви, ректор Сілезької академії проф. АС Александер Остенда, проф. Роман Савчук, директор Івано-Франківського навчально-наукового юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» та проф. Юрій Телячий, президент, ректор Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Модераторували пленарне засідання проф. АС, к.е.н., доц. Тетяна Несторенко та доктор Ядвіга Ратайчак.

На пленарному засіданні виступили науковці з Польщі, України, Словаччини та представили результати власних досліджень, що торкалися вивчення різних сфер життєдіяльності людини: економіки, транспорту, освіти і охорони здоров’я.

Робота продовжилася у секційних засіданнях 13 та 14 листопада, які відбулися вже у вишах-співорганізаторах конференції. На секційних засіданнях результати своїх наукових досліджень представили науковці соціально-гуманітарного факультету – к.і.н., доц. Тамара Макаренко та к.е.н., доц. Тетяна Несторенко.

Всі учасники отримали сертифікати. Результати наукових доробок будуть представлені у колективних монографіях, які будуть видані академічним видавництвом Академії прикладних наук – Вищої школи управління і адміністрації в Ополє та будуть розміщені на офіційному сайті цього польського університету.

За матеріалами кафедри економіки, менеджменту та фінансів

Світлини: Тетяна Несторенко,

Ірина Остополець

Б014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

Б014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

Гостьова лекція: Формування менеджменту в закладах позашкільної освіти

30 квітня 2025 року на запрошення завідувачки кафедри професійної освіти…

2 Травня 2025

Детальніше

Наука

Сталий розвиток

Цінності

Наука

Сталий розвиток

Цінності

Підтримка ментального здоров’я переміщених дослідників: вебінари БДПУ в межах ініціативи EURAXESS

Бердянський державний педагогічний університет продовжує впроваджувати ініціативи із підтримки ментального…

2 Травня 2025

Детальніше

Б016 Логопедія. Спеціальна психологія

Студентське життя

Вебінари

Б016 Логопедія. Спеціальна психологія

Студентське життя

Вебінари

Майстер-класи від здобувачок вищої освіти на Тижні психології: натхнення, професіоналізм, практика

У межах Тижня психології, присвяченого Всеукраїнському дню психолога, здобувачки вищої…

2 Травня 2025

Детальніше

Студентське життя

Сталий розвиток

Педагогічні інновації

Студентське життя

Сталий розвиток

Педагогічні інновації

Робота з дітьми та молоддю та обмін досвідом в межах соціально-виховної практики

В межах соціально-виховної виробничої практики здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої…

30 Квітня 2025

Детальніше