June ACCESS Training

Image

Admin

18 Червня 2019

Головні

Другий рік поспіль на базі Бердянського державного педагогічного університету впроваджується проект «English Access Microscholarship Program», яка є дворічною безкоштовною програмою вивчення англійської мови та країнознавства США та розвитку лідерських якостей і активної громадянської позиції підлітків 13–15 років. Проект Access – це міжнародна програма, що діє у понад 80 країнах світу, зокрема в Україні успішно імплементується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. Ukraine і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Реалізація цього проекту передбачає проведення Регіональним офісом з питань англійської мови (RELO) спеціалізованих тренінгів та семінарів для викладачів Access, з метою ознайомлення з новітніми методами викладання англійської мови та країнознавства, консолідації та координації співпраці педагогічного колективу проекту.

Так, з 10 по 13 червня у культурному центрі America House командою RELO та U.S. Embassy Kyiv було організовано і проведено чотириденний тренінг «Inclusive Teaching Practices / Learning Outcomes for ACCESS» для викладачів Access з міст-учасників програми – Одеси, Ізмаїла, Бердянська, Бахмута, Сєверодонецька, Слов’янська, Краматорська, Маріуполя, Житомира, Харкова, Берегова, Києва, Миколаєва, Запоріжжя. Access Berdiansk представила доцент кафедри іноземних мов і методики викладання БДПУ і викладач програми Богдана Салюк.

Тренери Crystal Bock-Thiessen (EL Specialist), Luis Perea (English Language Fellow, Ukraine) і команда викладачів Access (Анна Слободянюк, Олена Танчик, Марина Шевченко, Оксана Ласій, Оксана Холод, Олена Середіна) підготували насичену програму з методології викладання англійської мови в інклюзивних класах і тематичного планування занять. Учасники тренінгу працювали над рефлективними практиками у контексті інклюзивного освітнього простору, ставили довгострокові та короткострокові цілі з урахуванням стандартів CEFR та ACTFL і таксономії Блума, розробляли проекти у малих групах, а також дискутували і ділились своїм професійним досвідом.

Чотири дні у дружній атмосфері закоханих у свою справу і професію Access Teachers пролетіли як один. Дякуємо усій dream team українських RELO та U.S. Embassy Kyiv та чудовим колегам за фахове спілкування, креатив, натхнення та підтримку.

 

   

 Богдана Салюк, доцент кафедри іноземних мов
і методики викладання БДПУ
Світлини автора

Конференції

Наукові заходи

Популяризація науки

Конференції

Наукові заходи

Популяризація науки

Формуємо майбутнє науки в хореографічній сфері: участь у науково-практичній конференції

Одним із важливих напрямів формування позитивного іміджу університету є активна…

28 Квітня 2025

Детальніше

Цінності

Б024 Хореографія

Креативний розвиток

Цінності

Б024 Хореографія

Креативний розвиток

Студентський погляд на образ ідеального хореографа: випуск електронної збірки есе

У межах І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хореографії було…

28 Квітня 2025

Детальніше

М013 Початкова освіта

Б014 Середня освіта (Музичне мистецтво та англійська мова)

Цінності

М013 Початкова освіта

Б014 Середня освіта (Музичне мистецтво та англійська мова)

Цінності

Чорнобиль: трагедія крізь призму мистецтва

25 квітня 2025 року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв…

26 Квітня 2025

Детальніше

Популяризація науки

Б015 Професійна освіта. Комп’ютерні технології

Б014 Середня освіта (Математика)

Популяризація науки

Б015 Професійна освіта. Комп’ютерні технології

Б014 Середня освіта (Математика)

Математика Google. Алгоритми від хаосу до релевантності: мистецтво ранжування і фільтрації

– OK, Google! Як відрізнити фізика від математика? – Треба…

26 Квітня 2025

Детальніше