Запрошуємо всіх небайдужих долучитися та підтримати розвиток молодіжної культури, науки і спорту Запорізького регіону
Admin
13 Травня 2025
Війна стала травмувальним фактором не тільки для дорослих, але й для дітей. Відчуття небезпеки та тривоги, постійні зміни та рух – усе це лякає дитину, викликає нерозуміння і дискомфорт. Діти потребують пильної уваги з боку фахівців, бо мають певні особливості проживання таких складних часів.
У межах Фестивалю науки-2025 на ФППОМ відбулася презентація авторської програми роботи з підлітками на прифронтових територіях в період 2022-2023 років. Автор програми – Ольга Тарасівна Плетка, науковий співробітник відділу психології малих груп та міжгрупових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, кандидат психологічних наук, презентувала комплексну систему психосоціальної підтримки підлітків та їх родин, які зазнали досвід переселення, перебування в укриттях та продовжують жити в умовах війни.
Лекторка акцентувала увагу на тому, що сьогодення потребує консолідації професійної спільноти для роботи не тільки з дітьми та підлітками, а й з їх батьками та родинами, що пережили або переживають наслідки війни. Тому першочерговими завданнями фахівців, що надають психосоціальну підтримку, є психологічна просвіта і перша психологічна допомога. Ці невід’ємні складові роботи психолога сприяють подоланню наслідків перебування в умовах війни та підтримці в процесі відновлення.
Щиро дякуємо Ользі Тарасівні за її безцінний внесок у майбутнє нашої держави!
За матеріалами кафедри психології
13 травня 2025 року, о, 11:00 у межах Днів науки…
13 Травня 2025
13 травня 2025 року на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної…
13 Травня 2025
10 травня 2025 року в Києві відбулася національна виставка, присвячена…
13 Травня 2025
12 квітня на соціально-гуманітарному факультеті Бердянського державного педагогічного університету пройшов правопросвітницький…
13 Травня 2025