Результати ХV Всеукраїнського дистанційного конкурсу обдарованої молоді у галузі вокального та інструментального мистецтва «Азовський зорепад»

Image

Vlad Nedilko,

13 Грудня 2024

Кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін
ФППОМ

9-го грудня 2024 року на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (декан к.пед.н., доц. Лесик Анжеліка Сергіївна) Бердянського державного педагогічного університету відбулась церемонія нагородження переможців ХV Всеукраїнського дистанційного конкурсу обдарованої молоді у галузі вокального та інструментального мистецтва «Азовський зорепад».

Цей конкурс вже п’ятнадцятий рік поспіль збирає обдаровану молодь з усієї України, яка у подальшому планує пов’язати свою професійну кар’єру із музичним мистецтвом. Дистанційний формат заходу дає можливість великій кількості учасників узяти участь у творчому випробуванні. Цьогоріч у фінальному етапі конкурсу у двох номінаціях (вокальна та інструментальна) взяли участь більш ніж півсотні учасників з восьми областей України. У програмі заходу були представлені шість профільних коледжів та понад десяток музичних (мистецьких) шкіл нашої країни.

Оцінювали виступи конкурсантів журі в складі: кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін  Бузова Олена Дмитрівна; кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Григор’єва Вікторія Вікторівна; старший викладач кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, артист Запорізького симфонічного оркестру, лауреат міжнародних конкурсів  Величко Володимир Ігорович.

Треба зазначити, що уперше за останні десять років проведення конкурсу найчисельнішим став саме інструментальний жанр, представлений багатьма музичними інструментами: фортепіано, скрипка, акордеон, гітара, бандура, сопілка, ударна установка тощо, а також різноманітними дуетами, тріо та інструментальними ансамблями. А  вокальна номінація вперше була представлена академічною, естрадною та народною манерами виконання і, навіть, найкращими зразками українського фольклору.

Приємно, що у рамках популяризації національної культури більшість конкурсних номерів були представлені творами українських композиторів.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами лауреатів, а їх керівники подяками за високий професіоналізм і творчу майстерність в процесі підготовки учасників конкурсу.

Чекаємо талановитих учасників у складі здобувачів спеціальності Середня освіта (Мистецтво. Музичне мистецтво), дякуємо за їх працю і бажаємо безмежного натхнення для подальших творчих досягнень та великих перемог!

Результати фінального етапу конкурсу доступні за посиланням:

Відео церемонії нагородження учасників за посиланням: 

Доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін

Вікторія Григор’єва

Педагогічні інновації

Освітні технології

Педагогічна практика

Педагогічні інновації

Освітні технології

Педагогічна практика

Робота з дітьми та молоддю та обмін досвідом в межах соціально-виховної практики

В межах соціально-виховної виробничої практики здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої…

30 Квітня 2025

Детальніше

Ментальне здоров’я

ARSDOCENDI

Конференції

Ментальне здоров’я

ARSDOCENDI

Конференції

Три голоси про гендер у науці: науковці БДПУ на вебінарі про гендерний вимір інновацій

У межах дводенного вебінару “Gender dimension in research and innovation”…

30 Квітня 2025

Детальніше

Б016 Логопедія. Спеціальна психологія

Гостьові лекції

Б016 Логопедія. Спеціальна психологія

Гостьові лекції

Логоритміка - практичний досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

Гостьові лекції з освітньої компоненти «Логоритміка та ігри в логопедичній…

29 Квітня 2025

Детальніше

Викладачі

Співпраця

Гостьові лекції

Викладачі

Співпраця

Гостьові лекції

Гостьова лекція як простір для обміну ідеями та досвідом

23 квітня 2025 року декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної…

29 Квітня 2025

Детальніше